رنگ سال 2019 و سال 1398 چیست؟ رنگ نارنجی هلویی

رنگ سال 2019وسال 1398 چیست؟ رنگ نارنجی هلویی

رنگ سال 2019 چیست؟
با نزدیک شدن به سال جدید، سوالاتی نظیر رنگ سال ۹۸ چیست؟ برای سال 98 چه رنگی انتخاب می‌شود؟ چه رنگ مانتویی برای سال ۹۸ مد می‌شود؟ رنگ مد سال ۹۸ برای رنگ مو و لباس چیست؟ و سوالاتی مشابه نیز بیشتر می‌شوند و افراد به دنبال رنگ سال هستند تا با مد روز هماهنگ باشند. اما پس از مدت‌ها انتظار برای پاسخ به سوال رنگ سال 98 چه رنگی است موسسه پانتون با اعلام رنگ سال 2019 پاسخ این سوال را داده است:
مرجانی زنده، رنگ سال 2019 و 1398
صورتی نارنجی مرجانی رنگ سال 1398
موسه پانتون که حدود 20 سال است رنگ سال را انتخاب می‌کند، امسال برای انتخاب آن به زندگی زیر دریا تمرکز کرده و رنگ سال ۲۰۱۹ را رنگ مرجانی زنده ، که برخی از آن با عناوین صورتی مرجانی یا مرجانی سایه سرخ نیز یاد می‌کنند، با کد رنگی #fa7268 اعلام کرده است. رنگی که مطمئنا همه شرکت‌های طراحی لباس، مد و فشن، دکوراسیون، تکنولوژی و… از آن در طراحی‌های جدید خود استفاده خواهند کرد و شاهد استفاده از آن در رنگ لباس، مو و وسایل منزل و همه قسمت‌های زندگی مردم خواهیم بود.
همچنین بخوانید: چیدمان مبل استیل ۹ نفره به روش‌های مختلف در منزل
صورتی نارنجی مرجانی رنگ سال 1398
رنگ مرجانی زنده، یکی از طیف‌های زنده رنگ نارنجی است که ته رنگ طلایی نیز در خود داشته و به نوعی منعکس کننده گرما و قدرت موجود در صخره‌های مرجانی زیر دریا است که زیبایی و شکوه خاصی دارند و به گفته موسسه پنتون، رنگ امسال نمادی از شادی و خوش بینی بوده و عاملی برای برقراری گرما و صمیمیت در بین افراد است.
این رنگ پس از اعلام شدن خیلی سریع بین مردم در شبکه‌های اجتماعی نفوذ کرده و بسیاری از افرادی که در صنایع مد، فشن و… فعالیت دارند از آن در پست‌های خود استفاده می‌کنند و بسیاری نیز از الان به دنبال خرید لباس و مانتو به رنگ سال یعنی رنگ مرجانی هستند.
صورتی نارنجی مرجانی رنگ سال 1398
این رنگ همچنین بیانگر اهمیت توجه به منابع طبیعی و زندگی زیر دریا نیز می‌باشد؛ چرا که صخره های مرجانی بخش مهمی از اکوسیستم زندگی دریایی هستند که در حفظ زندگی دریایی برای موجودات دیگر نیز اهمیت خاصی دارند. با توجه به تغییرت اقلیمی در سال‌های اخیر و تهدیدهای موجود مقابل محیط زیست، رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال 2019 (و البته رنگ سال ۹۸ ما ایرانی ها) می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
پیش‌بینی‌ها در مورد رنگ سال 2019 چه بودند؟
اما پیشبینی‌هایی نیز در رابطه با رنگ سال جدید شده بود و گفته می‌شد که رنگ سال جدید احتمالا یکی از رنگ‌های شاد باشد که در ادامه می‌توانید این پیش بینی‌ها در مورد رنگ 1398 یا همان 2019 را نیز مشاهده کنید. پیشبینی‌هایی که تقریبا هم درست از آب درآمدند و رنگ سال جدید یکی از رنگ‌های شاد و سرزنده شد. در ادامه می‌توانید این پیش‌بینی‌ها را مشاهده کنید.
رنگ سال 98
در مطالب قبلی توکامگ به بررسی رنگ‌های دکوراسیون سال ۱۳۹۷ پرداختیم و گفتیم که در این سال می‌توانیم در کنار رنگ بنفش ماورایی به عنوان رنگ سال ۹۷، از رنگ‌های شاد دیگری نیز در خانه‌هایمان استفاده کنیم. در ادامه نیز به پیش‌بینی‌های انجام شده در رابطه با رنگ سال بعد، یعنی سال ۱۳۹۸ پرداخته‌ایم تا ببینیم رنگ سال ۹۸ یا همان رنگ سال 2019 چیست و تا چه حد می‌توان آن را پیشبینی کرد؟
گروه پانتون برای طراحی خانه و دکوراسیون داخلی دو رنگ را پیش‌بینی کرده‌اند. بیشتر تولید‌کنندگان مبلمان و طراحان دکوراسیون داخلی نیز تولیدات و ایده‌های خود را بر مبنای پیش‌بینی‌های گروه پانتون بنا می‌کنند و تم‌ها و رنگ‌هایی را ارائه می‌دهند که مردم بیشتر به آنها روی می‌آورند؛ به همین دلیل نیز اگر به دنبال خرید مبلمان و وسایل دکوری برای منزل خود هستید، چه خرید از بازارهای سطح شهر و چه خرید از فروشگاه اینترنتی مبل و دکوراسیون، می‌توانید با توجه به رنگ معرفی شده به عنوان رنگ سال 2019 خریدهای خود را انجام دهید.
همچنین بخوانید: ست رنگ طوسی در محیط خانه ؛ چه رنگی با طوسی ست می‌شود؟
لوری پرسمن، نائب رییس گروه پانتون، قبل از این که رنگ سال جدید انتخاب شود، درباره این رنگ می‌گوید:
ما الگوی استفاده از رنگ‌ها را در جوامع و در میان مردم دنبال می‌کنیم و با توجه به نظریه “تمرکز” پیش‌بینی می‌کنیم که در هر سال، و خصوصا سال ۲۰۱۹، مردم به چه رنگی تمایل بیشتری پیدا خواهند کرد. به خاطر تنوع بی‌شمار رنگ‌ها در عصر ما، ما باید پیش‌بینی کنیم که جامعه به چه رنگی سوق پیدا می‌کند تا بتوانیم صنعت مد‌ را با توجه به رنگ هر سال و به سوی آینده‌ای رنگارنگ و خلاقانه طراحی کنیم.
رنگ سال 98
طبق گفته‌های گروه پانتون، اولین پیش‌بینی این گروه در مورد دکوراسیون و رنگ سال ۹۸، از “ایده خوردن” الهام گرفته شده است.
گروه پانتون می‌گوید که:
رنگ‌های گرم در خانه آشتها آورند و ذهن افراد را به سمت خوردن سوق می‌دهند. رنگ‌هایی مثل قرمز فلفلی، نارنجی آتشی و بنفش سیر. ایجاد تفکر و توهم نیاز به غذاهای متنوع و متفاوت در ذهن جوامع، پیام اشتهاآور این رنگ‌ها را تشدید می‌کند.
رنگ‌های خوشمزه کاراملی و کرمی فضا را دلچسب و آشتها‌آور می‌کنند و در کنار این‌ها، رنگ سبز، اثر اشتها‌آور این رنگ‌ها را تعدیل می‌کند. ترکیب رنگ‌های کرمی، کاراملی و سبز، یک تجربه بصری بی‌نظیر بوجود می‌آورد و راه را برای خلاقیت‌های جدید برای ترکیب رنگ سال ۹۸ هموار می‌کند.

In case you’d like to create your own fashions in the color of the year. Wool and the Gang’s Crazy Sexy Wool (from $24) woolandthegang.com (Photo by Sam Bush via woolandthegang.com)

It hasn’t been since 2016 that we’ve seen a calming color like this. That year it was a soft, pale pink they called Rose Quartz. They took a leap into bold colors with Greenery in 2017 and a deep purple called Ultra Violet for 2018. The last time Pantone chose a color in the orange family it was a deep shade called Tangerine Tango in 2012.

.”

رنگ مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹ میلادی شد

بالاخره پنتون روز ۶ دسامبر برابر با ۱۵ آذر ۹۷ رنگ سال ۲۰۱۹ را انتخاب کرد. به دلیل چشم انداز منفی شبکه های اجتماعی، موسسه پنتون رنگ مرجانی را که سمبل محبت، گرما، حمایت و خوش بینی است، به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب کرد.
همین که به سال ۲۰۱۹ نزدیک تر می شویم، شور و شادی انتخاب لباس و رنگ ها هم بیشتر می شود. سال پیش موسسه پنتون رنگ سال را بنفش پر رنگ تعیین کرد رنگی پر از هیجان و شور. در واکنش به افزایش فناوری های دیجیتالی و رسانه های اجتماعی، تجربه ی یک فضای گرم و صمیمی برای ما نیاز است. به همین دلیل است که رنگ سال ۲۰۱۹، مرجانی انتخاب شده است. با برنافیت همراه باشید.

رنگ 2019لباس رنگ سال 2019مرجانی رنگ سال 98

ویژگی های رنگ سال ۲۰۱۹

رنگ ها، لنزهایی هستند که ما از طریق آنها واقعیات طبیعی و دیجیتال خود را درک می کنیم. رنگ نارنجی با یک تون طلایی، رنگیست که انرژی بخش بودن زندگی را تایید می کند. مرجانی زنده با محبت و گرما، ما را تغذیه می کند و آسایش را در محیط متغیر امروز به ارمغان می آورد. این رنگ، جنبه های انرژی بخش موجود در طبیعت را منعکس می کند.
رنگ سال ۱۳۹۸ چیست

همانطور که اشاره شد متاسفانه نهادی برای تعیین رنگ سال در ایران وجود ندارد. مردم و شرکت های مد و لباس از رنگ سال میلادی پیروی می کنند. رنگ سال ۱۳۹۸ همان رنگ سال ۲۰۱۹ است .
مروری بر رنگ سال های قبل

بنفش رنگ سال ۲۰۱۸ و ۹۷ بود

رنگ سال ۲۰۱۸ از سوی پنتون رنگ بنفش و به عبارت دقیق ۱۸-۳۸۳۸ Ultra Violet انتخاب شده است. رنگ بنفش از دید فرنگی‌ها، رنگی سلطنتی به حساب می‌آید. در زمانهای قدیم بنفش یک رنگ نایاب بود و فقط پادشاهان و افراد خاص می‌توانستند از این رنگ در منازل خویش استفاده کنند این رنگ علاوه بر اینکه حالت معنوی و آرامش را در افراد ایجاد می‌کند، یک رنگ شاد و بشاش است و به همین دلیل اغلب بانوان مسن و دختران جوان طرفدار این رنگ هستند. این رنگ آرامش دهنده است و قادر است محیط شما را جذاب، هنری و خلاق کند.

رنگ سبز رنگ سال ۲۰۱۷ و ۹۶ بود

سال ۲۰۱۷ شرکت پنتون رنگ سال را رنگ سبزی که ته مایه زرد داشته انتخاب کرد. این رنگ تداعی کننده روز اول بهار و طبیعت زنده است. مدیر اجرایی موسسه پنتون در این رابطه می گوید که رنگ سبز ترکیب شده با زرد ما را به یاد طبیعت می اندازد و احاطه شدن با حس خوب و تازگی به سبک زندگی طبیعت هیجان و احساس خوش سرزندگی را منتقل می سازد. همچنین در سال ۲۱۰۷ رنگ سال توسط شرکت بنجامین بنفش شاه پسند معرفی شد.

رنگ سال ۲۰۱۸ , رنگ سال ۲۰۱۸ چیست , رنگ سال ۲۰۱۸ چه رنگی است , رنگ سال ۲۰۱۸ چه رنگیه , رنگ سال ۲۰۱۸ چه خواهد بود , رنگ سال ۲۰۱۸ چیه؟ رنگ سال ۲۰۱۸ , رنگ سال ۲۰۱۸ , رنگ سال ۲۰۱۸ , رنگ سال ۹۷ , رنگ سال ۲۰۱۸ , رنگ سال ۱۳۹۷ , رنگ سال ۱۳۹۷ , رنگ سال , رنگ سال ۹۷ چیست , رنگ سال , رنگ سال امسال ۹۷, رنگ سال امسال چه رنگی است , رنگ سال امسال , رنگ سال ایران , رنگ سال امسال چیست , رنگ سال اتاق پذیرایی و اتاق خواب, رنگ سال ایران ۱۳۹۷
رنگ سال ۲۰۱۸

رنگ بنفش با سایه ارغوانی را موسسه پینتون رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی کرده است. این رنگ الهام گرفته شده از آسمان است. رنگ بنفش با سایه ارغوانی مدت طولانی است که نماد مبارزه با ضد فرهنگ، و درخشندگی هنری است.

رنگ سال ۲۰۱۸ – عکس شماره ۱

رنگ سال 2018 – عکس شماره 1

رنگ سال ۲۰۱۸ – عکس شماره ۲

رنگ سال 2018 – عکس شماره 2

رنگ سال ۲۰۱۸ – عکس شماره ۳

رنگ سال 2018 – عکس شماره 3

استفاده از رنگ بنفش در فضاهای مدیتیشن و دیگر مکانهای عمومی ( جوامعی را که در آن جا جمع شده و الهام بخش ارتباطات هستند،، انرژی می دهد. لاری پریسمی Laurie Pressman می گوید : رنگ سال ۲۰۱۸ خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید می تواند در دنیای طراحی و مد موثر باشد، همانطور که تا به حال بوده است.

رنگ سال ۲۰۱۸ – عکس شماره ۴

رنگ سال 2018 – عکس شماره 4

رنگ سال ۲۰۱۸ – عکس شماره ۵

رنگ سال 2018 – عکس شماره 5

مدل لباس مجلسی رنگ سال ۹۷ لباش شب و ماکسی رنگ سال ۲۰۱۸ لباس مهمانی تولد رنگ سال ۲۰۱۸ و بنفش با تون ابی مدل لباس مجلسی رنگ سال 97 لباش شب و ماکسی رنگ سال 2018 لباس مهمانی تولد رنگ سال 2018 و بنفش با تون ابی رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال 2018 و سال 1397 رژلب و آرایش رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم ۲۰۱۸ونوروز ۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم 2018ونوروز 97 رژلب و آرایش رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم ۲۰۱۸ونوروز ۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم 2018ونوروز 97 رژلب و آرایش رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم ۲۰۱۸ونوروز ۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم 2018ونوروز 97 رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم 2018ونوروز 97 رژلب و آرایش رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم ۲۰۱۸ونوروز ۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم 2018ونوروز 97 رنگ سال اتاق خواب رنگ سال جهیزیه عروس رنگ سال دکوراسیون رنگ سال پذیرایی رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم ۲۰۱۸ونوروز ۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم 2018ونوروز 97 رنگ سال رژلب و آرایش رنگ سال ۲۰۱۸ و سال ۱۳۹۷ رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم ۲۰۱۸ونوروز ۹۷ رژلب و آرایش رنگ سال 2018 و سال 1397 رنگ موی امسال رنگ آرایش و لباس و سایه چشم 2018ونوروز 97

موسسه رنگ Pantone

موسسه رنگ Pantone یک سرویس مشاوره در است که پیش بینی روند رنگ های جهانی را ارائه می دهد و شرکت ها را در رنگ در هویت برند و توسعه محصول، برای استفاده و ترکیب رنگ به عنوان یک دارایی استراتژیک توصیه می کند. این شرکت با مارک های جهانی همکاری می کند تا از قدرت، روانشناسی و احساسات رنگ در استراتژی طراحی خود بهره مند شوند در سراسر جهان به عنوان منبع اصلی اطلاعات رنگی از طریق پیش بینی روند فصلی، رنگ سفارشی و توصیه های پالت برای هویت محصول و هویت سازمانی.

رنگ سال ۲۰۱۴ الی ۲۰۱۷

رنگ سال 2014 الی 2017

رنگ سال ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۳

رنگ سال 2010 الی 2013

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ seemorgh.com/lifestyle اختصاصی سیمرغ رنگ سال 97 , رنگ سال 2018 رنگ سال 2018 , رنگ سال 97 , مدل لباس رنگ سال 2018
بنفش ، رنگ سال ۲۰۱۸ شد

رنگ سال ۲۰۱۸ از سوی پنتون رنگ بنفش و به عبارت دقیق ۱۸-۳۸۳۸ Ultra Violet انتخاب شده است. رنگ بنفشاز دید فرنگی‌ها، رنگی سلطنتی به حساب می‌آید. در زمانهای قدیم بنفش یک رنگ نایاب بود و فقط پادشاهان و افراد خاص می‌توانستند از این رنگ در منازل خویش استفاده کنند این رنگ علاوه بر اینکه حالت معنوی و آرامش را در افراد ایجاد می‌کند، یک رنگ شاد و بشاش است و به همین دلیل اغلب بانوان مسن و دختران جوان طرفدار این رنگ هستند. این رنگ آرامش دهنده است و قادر است محیط شما را جذاب، هنری و خلاق کند. رنگ سال ۲۰۱۸ , رنگ سال ۲۰۱۶ , رنگ سال ۹۷ , رنگ سال ۱۳۹۷ , رنگ سال , رنگ سال ۹۷ چیست , رنگ سال , رنگ سال امسال , رنگ سال امسال چه رنگی است , رنگ سال امسال , رنگ سال ایران , رنگ سال امسال چیست , رنگ سال ابرو , رنگ سال اتاق پذیرایی , رنگ سال ایران ۱۳۹۷ , رنگ سال اقایان , رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ , رنگ سال ۹۷ برای آقایان , رنگ سال آشپزخانه , رنگ سال آینده رنگ سال آقایون , رنگ سال برای پذیرایی , رنگ سال برای مبلمان , رنگ سال برای لباس مجلسی , رنگ سال برای پالتو , رنگ سال برای خانه , رنگ سال برای مو , رنگ سال برای جهیزیه عروس , رنگ سال برای لباس , رنگ سال برای کابینت , رنگ سال برای جهیزیه , رنگ سال پالتو , رنگ سال پنتون ۲۰۱۸ , رنگ سال پویا بیاتی , رنگ سال پنتون ۲۰۱۸ , رنگ سال پاییز ۹۷ , رنگ سال پنتون , رنگ سال پاییز ۲۰۱۷ , رنگ سال پوشاک , رنگ سال پسرانه۹۵ , رنگ سال پالتو ۹۴ , رنگ سال تابستان ۹۴ , رنگ سال تابستان ٩٤ , رنگ سال تولد , رنگ سال ترکیه , رنگ سال تحویل ۱۳۹۴ , رنگ سال تیشرت مردانه , رنگ موی سال ترکیب , رنگ موی سال تابستان ۹۷ , رنگ موی سال ترکیه , رنگ مو ترکیبی سال ۹۵ , رنگ سال جدید , رنگ سال جدید ۹۷ , رنگ سال جدید ۹۷ , رنگ سال جدید ۲۰۱۸ , رنگ سال جهیزیه , رنگ سال جدید ۱۳۹۷ , رنگ سال جهیزیه عروس , رنگ سال جدید۹۵ , رنگ سال جديد , رنگ سال جدید ۲۰۱۶ , رنگ سال چیه , رنگ سال چه رنگی است , رنگ سال چگونه انتخاب میشود , رنگ سال چه رنگیست , رنگارنگ است , رنگ سال چگونه تعیین می شود , رنگ سال چه رنگیه , رنگ سال چه رنگی هست , رنگ سال چیه۹۴ , رنگ سال چه رنگه , رنگ وحیوان سال ۱۳۹۵ , ر رنگ سال حدید , رنگ سال برای درب حیاط , رنگ سال درب حیاط , رنگ موی سال حدید , رنگ سال در حیاط , رنگ سال خانه , رنگ سال خودرو , رنگ سال برای اتاق خواب , رنگ موی سال خانمها , رنگ سال اتاق خواب ۲۰۱۷ , رنگ سال اطاق خواب , رنگ سال ۲۰۱۵ برای خانم ها , رنگ سال خانمها , رنگ خدا سال , رنگ سال دکوراسیون , رنگ سال دوهزاروهفده , رنگ سال در سال ۹۷ , رنگ سال دکوراسیون منزل , رنگ سال در ایران , رنگ سال دوهزاروشانزده , رنگ سال دوهزارو پانزده , رنگ سال دکوراسیون داخلی , رنگ سال دوهزار پانزده , رنگ سال رژلب , رنگ سال رژ لب ۲۰۱۵ , رنگ سال رژ , رنگ سال رژ لب ۲۰۱۸ , رنگ سال رژ ۹۷ , رنگ سال روسری , رنگ سال روژلب , رنگ سال رز لب , رنگ سال رژلب ۹۷, رنگ سال روسری ۹۷ , رنگ سال زمستان ۹۶ , رنگ سال زمستان , رنگ سال زمستان ۲۰۱۷ , رنگ سال زمستان ۲۰۱۸ , رنگ سال زمستان ۹۴ , رنگ سال زمستان ۹۳ , رنگ سال زمستان ۲۰۱۵ , رنگ سال زنانه , رنگ سال زمستان ۹۶, رنگ سال زرد , رنگ سال ژانویه , رنگ ر ژ سال , رنگ سال سفره هفت سین , رنگ سال سفره هفت سین ۹۷ , رنگ سال سیسمونی نوزاد پسر ,

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *