چگونه موهای مشکی پرکلاغی را دکلره کنیم؟

چگونگی بلوند کردن موهایی که رنگ موی مشکی خورده با ریموور و دکلره

روش بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده

بلوند كردن مو ، رنگ کردن مو

اگر موهایتان را مشکی رنگ کرده اید و حالا تصمیم دارید موهایتان را بلوند کنید, ترفندهای بلوند کردن موهای مشکی را در ادامه مشاهده کنید.

 

بلوند کردن موهای مشکی

گاهی خانم ها به دلیل علاقه ی گذرا به رنگ مشکی موهای خود را مشکی رنگ می کنند در حالیکه می دانند بعد از استفاده از اینر نگ برای موهایشان امکان تغییر رنگ موهایشان بسیار کم خواهد بود اما همیشه هم اینطور نیست و با استفاده از راه و روش هایی می توان موهای مشکی رنگ شده را تغییر رنگ داد حتی به رنگ های روشن بلوند ، نکاتی که در این بخش از دنیای مد نمناک به آنها اشاره خواهیم کرد.البته فراموش نکنید که اگر برای این کار به یک آرایشگری که مهارت این کار را ندارد مراجعه کنید این احتمال هست که موهایتان برنجی، سفید، زرد روشن یا صرفا مصنوعی از آب در بیاید پس حتما آرایشگر حرفه ای انتخاب کنید ، فراموش نکنید که اگر پیش تر موهایتان در اثر رنگ زدن یا عوامل دیگر آسیب دیده است، بلوند کردن مو به شما پیشنهاد نمی شود.بلوند كردن مو

 

 

بلوند کردن مو

بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده

فوت و فن بلوند کردن موهای رنگ شده:

برای این کار :
محلول رنگ بر مو را با توجه به توضیحات محصول تهیه می کنید، کاری که به راحتی با ترکیب دو مایع با یکدیگر انجام می شود . حالا بایستی محلول بدست آمده را روی موهایتان بزنید و بگذارید تا ۲۰ دقیقه بماند.
همچنین بخوانید : جدیدترین مدل های رنگ مو
پس از ۲۰ دقیقه، موهایتان را خوب آبکشی کرده و بشویید، باید این کار را سریع انجام دهید و از شامپو نیز برای شستن استفاده کنید چرا که اکسیژنی که در فضا است به مرور زمان روی این محلول تاثیر گذاشته و نتیجه برعکس می شود.
بعد از انجام این مراحل بایستی هفته ای ۲ بار بار موهایتان را با شامپو بشویید و سپس نرم کننده بزنید ، بعد از این مراحل حالا رنگ موهای مصنوعی روی موهایتان از بین رفته و کامل پاک شده است.
چند روز صبر کنید و بعد مراحل بلوند کردن مو را انجام دهید چراکه با این کار به موهایتان فرصت می دهید تا کمی ترمیم شود و آسیب دیدگی مو به حداقل می رسد. باید بگوییم که اگر موهایتان رنگ طبیعی دارد باید برای روشن کردن رنگ موهایتان از این مرحله به بعد را طی کنید و نیاز نیست مراحل قبلی را برای رفع موهای تیره بکار گیرید.
محلول روشن کننده مو را نیز طبق مراحلی که می دانید تهیه کنید و روی موهایتان بزنید ، برای این کار حتما با یک آرایشگر که جنس موهایتان را می بیند و می شناسد مشورت کنید.
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ن / ح
 بلوند كردن موي مشكي , روشن كردن موي مشكي , روشن كردن موي مشكي رنگ شده , روشن كردن موهاي مشكي ,

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *