مدل آرایش صورت مجلسی در سال 2019 آرایش جشن تولد و عروسی و نامزدی

مدل آرایش صورت مجلسی در سال 2019آرایش برای جشن تولد و مهمانی

مدل میکاپ جدید و میکاپ عروس به همراه انواع میکاپ صورت

جدیدترین مدل آرایش صورت و میکاپ صورت خوشگل

جدیدترین مدلهای آرایش چشم و میکاپ صورت

ژورنال عکس های مدل آرایش چشم ،صورت

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

ابروها از مهم ترین قسمت های صورت است که تاثیر بسیاری در زیبایی صورت شما می گذارد. برای مرتب کردن ابروهای تان نیازی به رفتن به آرایشگاه و صرف هزینه های بالا نیست. با راهنمایی زیر به راحتی می توانید ابروهای تان را مرتب کنید.

یکی از مهم‌ترین اجزای آرایش صورت، ابروها هستند و برای مرتب کردن آنها باید وقتی را اختصاص دهید. هیچ چیزی بدتر از این نیست که ابتدا چتری‌هایتان را مرتب کنید، سپس بلافاصله در آینه نگاه کنید و ببینید چقدر ابروهایتان نامرتب هستند! قبل از اینکه خودتان را برای نادیده گرفتن چنین اصل مهمی در روتین زیبایی خود توبیخ کنید، خونسردیتان را حفظ کنید. می‌توانید با چند اقدام احتیاطی ساده، مطمئن شوید ابروهایتان را کاملا تحت کنترل دارید. ابروهایتان را در خانه اصلاح کنید تا همیشه فوق العاده بنظر برسد.

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

پیش از هر چیز، با استفاده از یک قلم آرایش و یا خط‌کش (و یا هر جسم صاف دیگر) یک خط مستقیم از لبه سوراخ بینیتان تا گوشه‌ی داخلی چشمتان مشخص کرده و انتهای آنرا به ابرویتان برسانید. این نقطه، جایی است که ابرویتان باید شروع شود. سپس یک خط از همان نقطه در کنار سوراخ بینیتان تا گوشه بیرونی همان چشمتان مشخص کنید. این نقطه جایی خواهد بود که ابرو باید به پایان برسد.

از شابلون‌های ابرو استفاده کنید تا بهترین قوس ابرو برایتان پیدا شود. شابلون‌های ابروی آنساتازیا با ۵ مدل مختلف انتخاب خوبی هستند. کارتان را با استفاده از یک ژل و یا مداد ابرو به پایان برسانید. بهتر است از مداد‌های زاویه دار استفاده کنید. این کار باعث می‌شود بتوانید قوس ابروی رویایی خود را پیدا کنید.

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

بعد از استفاده از شابلون برای تعیین قوس ابرویتان، باید همه‌ی موهای اضافه را با موچین تمیز کنید. از کرم بعد از اصلاح استفاده کنید تا هرگونه قرمزی کاهش یابد.برای تعیین طول ابروهایتان از قیچی استفاده کنید. از یک قلم‌موی شانه‌ای کوتاه برای شانه کردن موهای ابروهایتان استفاده کنید. موهایی که بالاتر از خط صاف ابروهایتان ایستاده باشند باید با قیچی کوتاه شوند.

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

بعد از پر کردن ابروهایتان با مداد یا پودر، مطمئن شوید موها سرجایشان باقی می‌مانند. مطمئن شوید نمی‌خواهید بعد از تلاشی سخت به سرعت ابروهایتان نا مرتب شوند! برای مرتب نگه داشتن موهای سرکش از یک ژل ابرو استفاده کنید.این واضح است که همه ما می خواهیم در طول روز بهترین چهره را داشته باشیم و برای اینکه جذاب ترین و بدون ایرادترین پوست را به نمایش بگذاریم هر کاری می کنیم. اما ممکن است روی پوست ما لک ها و آثاری از جوش یا زخم وجود داشته باشد که ندانیم با آنها چه کنیم.

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

علاوه بر درمانهای مختلفی که برای از بین بردن این لک ها وجود دارد ( نظیر روغن بایو اویل )، تا بهبود کامل این آثار پوستی و محو شدنشان از روی پوست زمان نیاز است، ما می توانیم تا زمان بهبود کامل، این آثار با آرایش آنها پنهان کنیم و پوستی یکدست و شفاف به نمایش بگذاریم. با آرایش درست و استفاده از محصولات مناسب آرایشی حتی می توان بدترین زخم های موجود روی پوست را نیز پوشش داد.

اولین قدم پیش از انجام آرایش، آماده کردن پوست است. این خیلی مهم است که پوست شما تمیز و آماده آرایش کردن باشد چرا که می خواهید آرایش برای یک مدت زمان خاص روی پوست بماند و اگر پوست شما تمیز نباشد با آرایش کردن به پوست صدمه بیشتری خواهید زد. این مراحل اولیه شامل تمیز کردن پوست، لایه برداری و مرطوب کردن آن است. برای این کار، با توجه به نوع پوست می توانید از یکی از محصولات طبیعی نظیر لیمو، عسل یا سفیده تخم مرغ برای تمیز کردن و لایه برداری از آن استفاده کنید.

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

در مرحله بعد برای از بین بردن لکه های قرمزی که در اثر زخم های مختلف از جمله جوش روی پوست بوجود آمده، آرایش خود را با انتخاب یک کرم پودر رنگ پوستتان شروع کنید.اگر روی پوست پستی و بلندی دارید می توانید با استفاده از این کرم ها آن را نیز به خوبی بپوشانید. فقط با مقدار کمی کرم کارتان را آغاز کنید.اگر زخم های عمیق و مشخص روی پوستتان وجود دارد که با کرم پودر پنهان نمی شوند می توانید از کانسیلرهای مخصوص زخم استفاده کنید.هنگام خرید کانسیلر دقت داشته باشید، کانسیلری بخرید که به رنگ طبیعی پوستتان نزدیک است. هنگام استفاده از کانسیلر نیز این را در نظر داشته باشید که همیشه استفاده بیشتر نتیجه بهتر نمی دهد. هر چه بیشتر کانسیلر بزنید نتیجه برعکسی می گیرید. کانسیلر را روی لکه ها بزنید تا آنها را پنهان کند.

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید ,میکاپ عروس

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید ,میکاپ عروس

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید ,میکاپ عروس

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید 96,میکاپ عروس

مدل میکاپ جدید,مدل میکاپ جدید ,میکاپ عروس


 

ارایش مجلسی , ارایش مجلسی صورت , ارایش مجلسی ساده , ارایش مجلسی چشم , ارایش مجلسی, ارایش مجلسی دخترانه , آرایش مجلسی 2019, ارایش مجلسی دخترونه , آرایش مجلسی زنانه , ارایش مجلسی ایرانی , ارایش مجلسی اروپایی , مدل ارایش مجلسی ایرانی , ارایش چشم مجلسی اپارات , عکس ارایش مجلسی ایرانی , مدل ارایش مجلسی اروپایی , مدل آرایش اسپرت مجلسی , اموزش ارایش مجلسی , انواع ارایش مجلسی , اپارات ارایش مجلسی    

مدل ارایش صورت برنزه با رنگ سایه سوسنی گم حال و رژ لب کالباسی براق شیک و زیبا دخترانه  مدل ارایش صورت زنانه با مدل ارایش چشم خط چشم مشکی و نقره ای و رژ لب قرم  مدل ارایش صورت لایت با مدل ارایش چشم خط چشم مشکی و طلایی و رژ لب کالباسی  مدل ارایش صورت فانتزی دخترانه شیک و زیبا با ارایش ساده چشم و رژ سوسنی پر رنگ  مدل ارایش صورت مجلسی با ارایش دودی و خط چشم مشکی و رژ لب زرشکی  مدل ارایش صورت مجبسی دخترانه با سایه رنگ روشن و نفره ای و رژ لب و رژ گونه کالباسی  مدل ارایش صورت ماهواره ای با ارایش چشم دودی و نقره ای و رژ لب صورتی  مدل ارایش صورت مجلسی صورت با رژ ب مسی و سایه مسی و خط چشم مشکی  مدل ارایش صورت لایت صورت با ارایش چشم سوسنی و خط چشم باریک و رژ لب کالباسی  مدل ارایش صورت ملایم صورت با سایه کم حال و رژ صورتی کم رنگ براق 


مدل ارایش صورت برنزه ساده صورت و رژ لب قرمز  
   تصاویرمدل ارایش مجلسی , ارایش مجلسی جدید , ارایش صورت مجلسی جدید , ارایش چشم مجلسی جدید , مدل ارایش چشم مجلسی جدید , مدل ارایش دخترانه مجلسی جدید , مدل آرایش مو مجلسی جدید , مدل ارایش صورت مجلسی جدید , ارایش چشم مجلسی دخترانه , آرایش چشم مجلسی ۲۰۱۷ , ارایش چشم مجلسی ساده , مدل ارایش مجلسی چشم , عکس آرایش مجلسی چشم , جدیدترین آرایش چشم مجلسی , اموزش ارایش چشم مجلسی , آرایش مجلسی در خانه , مدل آرایش خلیجی مجلسی , آرایش مجلسی در منزل , مدل ارایش مجلسی دخترانه , مدل ارایش مجلسی دخترونه , ارایش صورت مجلسی دخترانه , اموزش ارایش مجلسی دخترانه , آرایش مو مجلسی دخترانه , ارایش مجلسی زیبا , آرایش زیبای مجلسی , مدل آرایش مجلسی زیبا , ارایش صورت مجلسی زنانه , انواع آرایش مجلسی زنانه , عکس آرایش مجلسی زنانه , زیباترین آرایش مجلسی , مدل مو و آرایش مجلسی زنانه , جدید ترین مدل آرایش مجلسی زنانه , ارایش سروصورت مجلسی , مدل آرایش مجلسی ساده ,  

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *